Kastamonu'daki vahşette ayrıntılar, kan dondurdu

Kastamonu'daki vahşette ayrıntılar, kan dondurdu

Kastamonu'da 5 kişilik ailenin hayvan hırsızları tarafından katledildiği olayın kan donduran ayrıntıları ortaya çıktı... Olayın faili tutuklu 3 zanlının, 5 kişilik Çataoğlu ailesinin fertlerini öldürdükten sonra koyunlarla birlikte aynı odaya konularak, bir traktör dolusu çıra ve odun ile ateşe verdiği belirlendi.

Bürme Köyünde 29 Kasım’da çıkan yangın sonrasında bulunamayan 5 kişilik Çataloğlu ailesinin hayvan hırsızlığı sırasında öldürüldükten sonra aynı evde yakıldıklarını açıklanmıştı.

Bu açıklamanın ardından ailenin nasıl yakıldıklarının ayrıntıları ortaya çıktı. Vahşice işlenen cinayetin altından yine dehşet verici bir plan çıktı.

Tutuklu bulunan zanlılardan Ali Şahin'in itirafı sonrası yapılan çapraz sorguların ardından tüm soru işaretleri ortadan kalktı.

Erkan ve Ersan Kaş kardeşler ile kayınpederleri Ali Şahin, cesetleri evin içerisinde yaktıklarını kabul etti. Zanlılar, 5 kişilik ailenin cesetlerini koyunlarla birlikte aynı odaya koyduktan sonra, bir traktör dolusu çıra ve odunu ateşe verdiklerini anlattı.

Cesetlerin yok edilmesi için yapılan planın yanısıra evin de kundaklanması ile çıkan yangın, akşam saatlerinde fark edilebilmişti. İhbar üzerine olay yerine gelen itfaiye ekipleri ve arazözler, yangını uzun uğraşlar sonunda kontrol altına almıştı.

Enkazda ilk yapılan aramalarda, Serdar Çataloğlu’na ait olduğu düşünülen kafatası bulunmuştu. Yarısı yanmış kafatasında, tabancadan çıkan kurşun tespit edilmişti.
Jandarma Olay Yeri İnceleme ekipleri, enkazı tamamen elekten geçirdikten sonra aileye ait diş protezi kalıntıları ve implant parçaları da buldu...

Sanıkların suçlarını da itiraf etmesiyle de cesetlerin enkazda olduğu anlaşıldı.

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz