Meclis'e, sertifikalı "hacker"lar alınacak

Meclis'e, sertifikalı "hacker"lar alınacak

Meclis'e siber saldırılara karşı sertifikalı "hacker"lar alınacak.. Kriter ise, "tartışma" konusu... Anamuhalefet, başvuru için istenen belgeleri paylaştı... Yayınlanan formlara göre, adaylar KPSS puanı ile başvuracak.. KPSS'ye "girmeyen" adaylar ise "70 puan almış" kabul edilecek.

ÖZGÜR ÖZEL- NE ALACAK MECLİS YAZILIM GELİŞTİRME UZMANI, E POSTA SİSTEM UZMANI 15 BİN 34 LİRA MAAŞ ÖDEYECEK...

Kamu kurumlarına yönelik siber saldırıların artmasıyla "hacker”lara kadrolarda yer açıldı. Türkiye Büyük Mİllet Meclisi de, siber saldırılara karşı 22 bilişim uzman istihdam edilmesi kararı aldı..

Henüz alım başlamadan, tartışması başladı...

ÖZGÜR ÖZEL- DÜNYA KADAR BİLGİSAYAR MEZUNU KPSS'YE GİRİYOR+ NETWORK UZMANI GELİRSE 20 BİN MAAŞ ALACAK LİSTE BURADA..

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel başvuru için istenen belgeleri gösterdi... KPSS bölümüne ise ayrıca dikkati çekti... Yayınlanan formlara göre, adaylar kadroya KPSS puanıyla başvuracak.. KPSS'ye girmeyen adaylar ise "70 puan almış kabul edilecek.."

ÖZGÜR ÖZEL- KPSS PUANINI GÖSTEREN SONUÇ BELGESİ İSTİYOR. PARANTEZDE DİYOR Kİ, KPSS PUANI OLMAYAN YA DA BELGE İBRAZ ETMEYEN ADAYIN PUANI 70 KABUL EDİLECEKTİR DÜŞÜK ALDIYSAN BELGEYİ YIRT İBRAZ ETMEZSEN 70 KABUL EDİLECEK KPSSDE DİRSEK ÇÜRÜTÜP GİREN ADAYA KARŞI SINAVA GİRMEYEN KAÇ PARA MAAŞ ALACAKLAR 15 BİN, 20 BİN...

Özel, maaşlara da dikkati çekti. Buna göre; Meclis'in ilanında 12 farklı pozisyon için toplamda 22 personel alınacağı belirtiliyor... En düşük maaş 10 bin, en yüksek maaş ise 20 bin lira olarak duyuruluyor..

ÖZGÜR ÖZEL- YALANDIR, SAHTEDİR DİYENE MECLİS'İN SİTESİNDE DE OLAN PERSONEL ALIM İLANI SON SAYFA MAAŞLAR YAZIYOR...

CHP'nin gündeme getirdiği o başvuru şartlarına yönelik iktidardan da değerlendirme geldi.

NACİ BOSTANCI - MECLİS BAŞKANLIĞI'NIN GEREKLİ İHTİMAMIM GÖSTERECEĞİNDEN EMİNİZ.

AYŞENUR BAHÇEKAPILI - YAPILAN İLANA 32 KİŞİ BAŞVURMUŞTUR. BAZI POZİSYONLARA HİÇ BAŞVURU GELMEMİŞTİR. YÖNETMELİK BURADA SAYIN MİLLETVEKİLLERİNİN İNCELEMESİNE AÇIKTIR

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz