Ibrahimovic'ten olay yaratacak sözler

Ibrahimovic'ten olay yaratacak sözler

Zlatan Ibrahimovic, bir kez daha kendisine özgü açıklamaları ile gündeme geldi. Yıldız oyuncu, Fransızların kendisine tapmaları gerektiğini İsveçlilerin ise ırkçı olduğunu söyledi.

Her açıklaması olay yaratan Zlatan Ibrahimovic, bu kez hem Fransızları, hem de İsveçlileri kızdıracak ifadeler kullandı.

Fransa'nın ünlü televizyon kanallarından Canal+'ya konuşan İsveçli yıldız, "Kendi tarzımla konuştuğumda basının deliye döndüğünü biliyorum. Örneğin, Eyfel Kulesi ile ilgili açıklamalarımın sizi çıldırtacağını biliyordum" dedi.

Ibrahimovic, PSG ile sözleşmesinin sona ermesine kısa bir süre önce yaptığı açıklamada "Paris'te kalmamı istiyorlarsa Eyfel Kulesi'ni yıkıp yerine benim heykelimi yapmalılar" ifadesini kullanmıştı.

İnsanların kendisini "kibirli" bulması ile ilgili de konuşan Ibrahimovic, "Bana kibirli olduğumu söylüyorsunuz. Ama siz kibirli olmanızla bilinirsiniz. Bu yüzden tam olarak size benziyorum. Bana tapmanız gerekiyor. Çünkü sizi çok iyi temsil ediyorum" şeklinde konuştu.

İsveç basınının kendisine yeterince değer vermediğini de sözlerine ekleyen Ibrahimovic, "Bana sürekli saldırıyorlar. Çünkü Ibrahimovic olmamı kabullenemiyorlar. Eğer benim yaptığım hataları başka biri yapmış olsaydı ona sahip çıkarlardı. Ama ben olduğum için beni savunmuyorlar" dedi.

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz